Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Sprzedam - wymienię » Aukcje na forum
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pon Lis 19, 2018 02:26 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 20:04    Temat postu: Aukcje na forum

Blaster
Site Admin
Site Admin

Witam

Od jakiegoś czasu na forum jest dostępny moduł do aukcji.

Aukcje

Wiem że to nie zastąpi allegro Wink ale myślę że dobrym rozwiązaniem będzie zamieszczanie tam przedmiotów które chcemy sprzedać/pozbyć się (z tej kategorii) - podział aukcji na kategorie zdecydowanie ułatwi znalezienie interesujących nas przedmiotów.
Przy dodawaniu można wybrać czas trwania nawet 365 dni (albo i dłużej wpisując samemu), jest możliwość wprowadzenia stałej ceny (znanej z allegro jako "kup teraz") jak i zwykłej licytacji od ceny wywoławczej oraz pomieszanie obu - licytacja z możliwością kupna od razu.
Aukcje oczywiście także posiadają możliwość dodania do 7 zdjęć co zdecydowanie uatrakcyjni ofertę - pierwsze zdjęcie dodajemy tworząc aukcje, dodatkowe wchodząc w stworzoną aukcje (pod głównym zdjęciem jest link do zarządzania nimi).
Kasować aukcje można poprzez znaczek "X" w prawym górnym rogu aukcji.

Jak się Wam temat podoba to dodawajcie aukcje Smile
A w razie wszelkich sugestii i problemów (zauważonych błędów) piszcie śmiało!

W niedługim czasie spróbuje uporządkować ten dział tak aby zostały tylko aktualne oferty - a mam nadzieje że nowe będą już trafiać tylko do "Aukcji" Cool

Oczywiście forum nie pośredniczy w aukcjach i nie pobiera żadnych opłat - transakcje odbywają się bezpośrednio między forumowiczami na własną odpowiedzialność.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 22:15    Temat postu: Poważna tranzackcja !

jakowiec
Krążownik szosy
Krążownik szosy

mam stacyjke na op-ylenie bez kluczyka, cena 10 zł, bo nie wiem czy działa ,email jakowiec@wp.pl tel. 609878833:-). Wysyłam przedmiotową stacyjkę na mój koszt, jak nie będzie działać to proszę odesłać i tyle, a jak zadziała to dycha dla mnie i tyle Wink.

ps. Kupie za to browar i tyle.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 10:21    Temat postu: Re: Aukcje na forum

Ropa-25
Motórzysta
Motórzysta

To biore tą stacyjke:) napisze na priv dogadamy sie co do tranzakcji
WSK M06 B3 rocznik 75.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 12:15    Temat postu: zębatka tył, napęd

jkpannonia
Motórzysta
Motórzysta

Witam,

jak by ktoś potrzebował to w Skuter Dębica sprzedają wysyłkowo piękne zębatki do napędu. mają przód i tył. Tył na 50 zębów za 45 zł. ceny przodu nie pamiętam.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 17:13    Temat postu: Re: Aukcje na forum

seba2x
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

SPRZEDAM GAŹNIK DO PANNONI

cena ok.45zł + przesyłka 10zł

Zainteresowani pisać seba2x@poczta.fm lub GG:10739659
FOTKI WYŚLE NA MAILA

Ostatnio zmieniony przez seba2x dnia Czw Kwi 14, 2011 17:14, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Sprzedam - wymienię » Aukcje na forum
 Strona 1 z 1