Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Sprzedam - wymienię » Elektroniczny zapłon Pannonia
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2 Obecny czas to Czw Paź 18, 2018 06:42 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sro Kwi 23, 2014 21:43    Temat postu: Re: Elektroniczny zapłon Pannonia

doktorwlodek
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Odświeżam temat. Jakieś opinie urzytkowników ?
Jestem na etapie elektryfikacji 12V mojej WFM 63'.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 02:31    Temat postu: Re: Elektroniczny zapłon Pannonia

Kloszard007
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Kto ma na sprzedaz ten zestaw do montazu w Pannoni (wersja z iskrownikiem) ? Mysle nad kupnem takiego.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 17:51    Temat postu: Re: Elektroniczny zapłon Pannonia

cax ap
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

To ja też trochę odkopię.
Zrobiłem swoją wersję, zamontowałem, działa. Zdjęcia i filmik mogę podrzucić na emalię bo jakoś mi się nie udaje wkleić na to forum. Jeżeli ktoś też by chciał zastosować takie rozwiązanie to mogę dostarczyć podstawę pod graty z G6Y lub sklecić całość. Cena atrakcyjna. Problem tylko taki że trzeba roznitować oryginalne magneto. Ale gdyby chcieć powrócić do oryginału magneto zawsze można znitować. Nic nie niszczymy bezpowrotnie SmileSmileSmileSmile
Dorobienie stożka na wał kosztuje fortunę, chociaż może gdyby zrobić zamówienie grupowe to jakoś by to rozsądnie wyszło.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 16:26    Temat postu: Re: Elektroniczny zapłon Pannonia

Kloszard007
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Podaje email: jamikolajczak@wp.pl Pozdro Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 21:09    Temat postu: Re: Elektroniczny zapłon Pannonia

towot
Dawca organów
Dawca organów

Ja też poproszę: nogababci@interia.pl
Z góry dziękuję.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 13:27    Temat postu: Re: Elektroniczny zapłon Pannonia

gregor112
Motórzysta
Motórzysta

ja też poprosze gregor1@autograf.pl

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 02:09    Temat postu: Re: Elektroniczny zapłon Pannonia

Kloszard007
Krążownik szosy
Krążownik szosy

A nie myslal nikt nad zrobieniem samemu ac- cdi?

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Sprzedam - wymienię » Elektroniczny zapłon Pannonia
 Strona 2 z 2