Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Sprzedam - wymienię » Muszę sprzedać Pannonia + Duna gratis
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Paź 18, 2018 06:50 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Lis 19, 2016 23:10    Temat postu: Muszę sprzedać Pannonia + Duna gratis

amerigo
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Hej!
piszę tutaj, bo muszę sprzedać moją Czarnulkę z Budapesztu.
Pisałem o niej tutaj --> http://www.forum.hoffman.auto.pl/topics2/czarnula-z-budapesztu-vt1806,15.htm

Jej zdjęcie: https://goo.gl/photos/cPRktmLEmq3uVzyK7

Plan był, aby zrobić ją na cacy i trzymać w garażu pod kocykiem i sprzedać za kilkadziesiąt lat do muzeum Pannoni Wink

Niestety trochę mi się życie pogmatwało i muszę pozbyć się mojego zaprzęgu (potrzebuję kasy na rehabilitację córki).

Z rzeczy, które były zrobione (z założenia miał to być motocykl dla mnie na długie lata, więc stawiałem na jakość części, co zawsze jest związane z większą ceną):
- oddałem gaźnik do kompletnej regeneracji do Puszczykowa (kto siedzi w temacie klasyków wie że niema lepszego speca) koszt totalnej odbudowy wyniósł ponad 250,00 zł
- zakupione nowe cewki (oryginalne ze starych Węgierskich zapasów)
- nowy przerywacz
- nowa gąbka siedzenia + pokrowiec
- nowa instalacja elektryczna
i parę innych drobiazgów.

Niestety nie miałem zbyt wiele czasu żeby przy niej posiedzieć i podłubać.
W zestawie kosz Duna (kosz jak kosz).

Jeśli ktoś miałby pragnienie ją zobaczyć to zapraszam. Ja jestem z Kielc, ale moto stoi pod Kielcami.

Mam do dyspozycji większe auto, takie w którym Pannonia wraz z wózkiem się mieści więc mogę pomóc w transporcie - kwestia dogadania.

Gdyby ktoś miał kaprys posiadania takiego weterana, pokręcić śrubki wieczorami, pomechanikować to zakup będzie świetnym pomysłem. Tacie lub chłopakowi można kupić na prezent na mikołaja na przykład Smile

Telefon kontaktowy: 663-806-7-osiem-osiem

Pozdrawiam Marcin

PS.
Na razie nie wrzucam ogłoszenia na portale z ogłoszeniami, bo chciałbym oddać ją w dobre ręce-ale myślę że niedługo gdzieś umieszczę ogłoszenie.
Zdjęć nowych nie mam, jak będę przy Czarnuli i ją wyciągnę z odległych zakątków garażu to na pewno umieszczę.

Ostatnio zmieniony przez amerigo dnia Nie Lis 20, 2016 10:52, w całości zmieniany 2 razy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 21:42    Temat postu: Re: Muszę sprzedać Pannonia + Duna gratis

amerigo
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Cena 2500
Nie mam dowodu rejestracyjnego, ale spokojnie mogę napisać umowę kupna-sprzedaży i oświadczenie o braku papierów.
Rejestracja na unikat nie powinna być problemem - nie robię tego bo musiałbym poskładać moto do kupy i zrobić przegląd a niestety nie mam na to czasu.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 13:11    Temat postu: Re: Muszę sprzedać Pannonia + Duna gratis

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Hej. A samej Duny bys nie chcial sprzedac?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 17:44    Temat postu: Re: Muszę sprzedać Pannonia + Duna gratis

amerigo
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

W związku z bardzo licznymi pytaniami na PW i nie tylko czy sprzedam tylko Dunę, to na razie chciałbym to sprzedać jako komplet. Ale jak mi się nie uda, to myślę że będę mógł sprzedać osobno.
Jak nadejdzie taki czas to na pewno napiszę.

Co do jej stanu to od zakupu jedyne co z nią zrobiłem to rozebrałem aby przygotować do naprawy. Gondola jest trochę pęknięta tam gdzie wszystkie Duny - czyli od strony błotnika, i jest tam mała dziura. Pospawanie tego nie powinno być żadnym problemem.

Mniej więcej tak wygląda:
https://photos.google.com/share/AF1QipOcEs6X-xsT8i1xmrdFSLLdlrPdmTsrvppcXZII2QLdPLSIR5HlLMst2DXZ3nqy0w?key=RnNucDh1OHB3SVg1a2xzTnNldG16MHhBX2laTXVn

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 09:07    Temat postu: Re: Muszę sprzedać Pannonia + Duna gratis

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

mocowania wózka - pierwsza klasa Very Happy

i jest też poprawa amortyzacji - autorska sprężyna Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 20:57    Temat postu: Re: Muszę sprzedać Pannonia + Duna gratis

amerigo
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

tak, mocowanie można by zmienić a poprawa amortyzacji ... różnie bywa z tymi drążkami skrętnymi

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Sprzedam - wymienię » Muszę sprzedać Pannonia + Duna gratis
 Strona 1 z 1