Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Sprzedam - wymienię » Pokrowiec i gąbka.Sprzedam/zamienię
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Sie 14, 2018 17:16 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Gru 17, 2016 11:42    Temat postu: Pokrowiec i gąbka.Sprzedam/zamienię

Kowal1300R
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Panowie jak jest ktoś chętny,to mogę sprzedać lub zamienić na prawą puszkę do Pannoni.Kupiłem te rzeczy(pokrowiec,gąbka siedzenia) na allegro,ale jakoś tego nie powala na kolana.Jak ktoś chce zrobić tanim kosztem siedzenie,to możemy zrobić dila Smile ale UPRZEDZAM,ŻE WYMARZONEGO I IDEALNEGO EFEKTU JAK W ORGINALE NIE BĘDZIE.Cena za te rzeczy 50zł.Wysyłka gratis,ewentualnie wymiana.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 08:39    Temat postu: Re: Pokrowiec i gąbka.Sprzedam/zamienię

Szatan36
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Witam podesle mi kolega zdjęcia tego pokrowca i gąbki??Jestem zainteresowany kupnem.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Sprzedam - wymienię » Pokrowiec i gąbka.Sprzedam/zamienię
 Strona 1 z 1