Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Sprzedam - wymienię » Sprzedam moją pannę
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Sob Kwi 21, 2018 18:26 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2014 16:01    Temat postu: Sprzedam moją pannę

Zoltar
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam tak jak w temacie sprzedam moją pannę (bez dokumentów) ponieważ siedzę za granicą i w najbliższym czasie nie będę wstanie jej składać. Panna jest rozebrana na drobne Wink tyle udało mi sie zrobić przed wyjazdem. Wszystko co miało być wyczyszczone tzn.: rama, wahacz, zbiornik, błotniki, skrzynki narzędziowe itp. są wypiaskowane i pomalowane proszkowo na czarno. Moja panna to rok 58 de-lux. Zdjęcia są w moim albumie w stanie jakim ją kupiłem. Fotki jak wygląda teraz dodam w maju jak będę w domu. Ewentualnie mogę sprzedać ją na części choć wolałbym w całości. Jak macie jakieś propozycję proszę o email na adres kamiliouno@gmail.com

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 19:05    Temat postu: Re: Sprzedam moją pannę

robert001
Easy rider
Easy rider

Zoltar jak moje wodziki?

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Sprzedam - wymienię » Sprzedam moją pannę
 Strona 1 z 1