Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Rosyjski motocykl WOSCHOD 3M
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Wrz 20, 2018 10:14 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Paź 02, 2011 11:45    Temat postu: Rosyjski motocykl WOSCHOD 3M

remol
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam Smile

Miesiąc temu kupiłem motocykl WOSCHOD 3-M, rosyjska kopia cezety 175. (stoi w stajni razem z PannąSmile)))
Motorek ma oryginalny przebieg 2880 km!rocznik 1992.Jest w zasadzie w stanie idealnym(kupiony od znajomego starszego pana).
Jest tylko 1 problem, motorek traci iskrę, raz ma, raz nie, czy nie orientujecie się gdzie można dostać jakieś części do tego wynalazka ?
szukam już bez rezultatu cewki zapłonowej i nic........

Jak by ktoś miał namiary na kogoś kto posiada części to super by było.

Dzięki
Remol

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lis 18, 2011 14:03    Temat postu: Re: Rosyjski motocykl WOSCHOD 3M

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Nie wiem jak by tu koledze pomóc,ale na twoim miejscu złapał bym kontakt ze sprzedawcami części do "rusków" z Allegro,oni na pewno coś zaradzą,bo poza tym to chyba temat części do takiego sprzęta jest nawet gorszy niż części do Pannonii.Wiem że za dużo to ci nie pomogłem,ale zawsze co dwie głowy to nie jedna.Pozdrawiam.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Pomoc techniczna » Rosyjski motocykl WOSCHOD 3M
 Strona 1 z 1