Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » 2-cylindrowa Pannonia
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Paź 18, 2018 19:58 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 06:43    Temat postu: 2-cylindrowa Pannonia

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Słuchajcie,wczoraj byłem u nas w mieście w sklepie motoryzacyjnym po pare pierdółek i z właścicielem weszliśmy na temat Pannonii.Gość opowiadał,że na początku lat 70-tych był w kruszwicy i natknął się na turystów z Węgier na Pannoniach.Gość upiera się,że były to dwucylindrowe maszyny,ale z silnikami Japońskimi Shocked Ja na to,że na pewno były to P20,ale gość twierdzi,że wie o P20,ale te silniki to były Japońce.Zaznaczam,że gość na 100% nie jest "wszystko wiedzącym debilem",a od mojego ojca wiem,że sklep moto prowadzi od połowy lat 70-tych do dziś,no i ogólnie znany jest on u nas z zamiłowania do motocykli.W trakcie rozmowy próbowałem go nawet wyczuć i załamać,ale gość zna nawet różnice w poszcz.modelach,jak np.różnicy w wielkości bębnów w T5,kolory siedzeń,wie o białych i czarnych cyferblatach,o dwóch rodzajach mocowań wózka przy moto,wie nawet o obudowanej TLB,i że była ona czerwono-kremowa.Jak na moje to gość jest wiarygodny.Co o tym sądzicie koledzy,jest możliwa jakaś krótka seria Japońców w Pannoniach, a może była to jakaś ostatnia deska ratunku dla upadającej firmy,czy próba podtrzymania produkcji?Zaznaczam,że ja nie jestem zbyt łatwo wierny,i nigdy nie wierzyłem w takie opowieści z krypty jak-"właśnie odnaleziono jedyny egzemtlarz Pannonii,z eksportowej wersji do Mongolji",ale w tym przypadku wydaje mi się to dość prawdopodobne.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Gru 16, 2012 05:17    Temat postu: Re: 2-cylindrowa Pannonia

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Odświeżam kotleta.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » 2-cylindrowa Pannonia
 Strona 1 z 1