Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Sob Sty 20, 2018 10:18 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 22:52    Temat postu: Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)

Kociaq
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Bry wszystkim Smile
Mam nadzieję, że umieściłam ten temat w odpowiednim dziale...
Zaledwie parę miesięcy temu zaczęłam interesować się motorami (było to nieuniknione, gdyż mój chłopak należy do klubu motocykli dawnych...). Głównie podobają mi się ruski, np. M-72... no ale o tym narazie mogę sobie pomarzyć (tak samo jak o BMW R-71), po wakacjach kupujemy kaśkę Smile Do tego czasu trzeba się zadowolić ostatnio wciąż mającą problemy z ładowaniem Jawą 175 '60.
No ale nie o tym chciałam pisać. Dosłownie około tygodnia temu, zobaczyłam Pannonię w garażu jednego z klubowiczów i tak na nią patrzyłam i patrzyłam... i stwierdziłam, że ten motor jest piękny i chcę, a raczej muszę go mieć! Kilka dni później, kiedy miałam już dostęp do neta, zaczęłam szukać fotek, informacji, sprzedaży na allegro etc.
No ale przechodząc do sedna i powodu założenia przeze mnie tego tematu. Jako iż jestem żądna informacji na temat Pannoni (TLF szczególnie), to proszę o zamieszczenie w tym temacie jakichś linków do stron, gdzie mogę poczytać sobie o historii, danych technicznych etc. tego motocykla. Szukam i szukam w necie, ale nie mogę znależć żadnej zadowalającej mnie historii, a wikipedia też za bardzo się nie rozpisała... No więc bardzo ładnie proszę o linki ze szczególowymi i wyczerpującymi opisami Smile
pozdrawiam Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 20:51    Temat postu: Re: Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)

total-
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

bardzo proszę Smile
http://pannonia.rulli.ee/

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 22:30    Temat postu: Re: Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)

Kociaq
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

chodziło mi o jakieś informacje... po polskiemu Shocked
no, ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma ;]
thx i pozdro!

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 15:35    Temat postu: Re: Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)

Wojtek
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

na tej stronce jest dosyć dużo informacji na temat naszej kochanej Pannoni, są tu powymieniane modele i roczniki w kórych były produkowane: www.pannonia.hoffman.auto.pl/index.php?r=0 Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Lip 02, 2007 15:56    Temat postu: Re: Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)

Artur
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Jak chcesz to mogę Ci wysłać ciekawy artykuł z prasy(ze skanowany).Podaj tylko adres poczty.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 12:47    Temat postu: Re: Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)

Kociaq
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

mój e-mail:
kociak_mrr@o2.pl
dziękuję wszystkim za infomacje Wink
pzdr

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 19:09    Temat postu: Re: Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)

Artur
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Wysłałem napisz czy dotarł i czy jest OK. Cool

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 12:15    Temat postu: Re: Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)

Kociaq
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Dotarł dotarł Wink
Dzięki bardzo, artykuł jest kul i dowiedziałam się z niego wielu szczegółów o których jeszcze nie wiedziałam Smile
pzdr!

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 08:02    Temat postu: Re: Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)

bikeslechu
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

czesć czy ja też mogę dostać skan tego artykułu
bikeslechu@o2.pl z góry dzięki
suzuki sv650/06
panonia 250/59
kom.723370036

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Młoda motocyklistka jest żądna informacji :)
 Strona 1 z 1