Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Motor 14 października 1962 roku!
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pią Kwi 20, 2018 00:07 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 06:50    Temat postu: Motor 14 października 1962 roku!

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Dzięki uprzejmości Toniego i przesłanych przez niego materiałów umieściłem reprint artykułu z Motoru (14.10.1962) traktującego o Pannonii. Lektura obowiązkowa każdego posiadacza, miłośnika i sympatyka.

Zapraszam do czytania TUTAJ

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 23:03    Temat postu: Re: Motor 14 października 1962 roku!

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Toni podesłał mi link do strony, na którą zresztą już wcześniej trafiłem. To miks informacji o węgierskich motocyklach i różnorodnej broni. trudno się ja przegląda bo strasznie zamula komputer, poza tym teksty są napisane po węgiersku. Ale jest tam wiele fajnych fotek, które pozwolę sobie przerzucić do naszego forum

Oto kilka z nich

Jest i polska reklamówka

I jakże słodka kartka z dzieciaczkami

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 09:33    Temat postu: Re: Motor 14 października 1962 roku!

tlf250
Dawca organów
Dawca organów

tak sie składa że mam tą gazete w domu . Muszę ją odszukać

Ostatnio zmieniony przez tlf250 dnia Nie Cze 21, 2015 09:33, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Motor 14 października 1962 roku!
 Strona 1 z 1