Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Pannonia+wózek boczny dowód rejestracyjny
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Sie 16, 2018 09:20 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 07:00    Temat postu: Pannonia+wózek boczny dowód rejestracyjny

rafał1972
Easy rider
Easy rider

Witam kolegów.Mam taką małą prośbę,czy któryś z kolegów posiadający zarejestrowaną Pannonię z wózkiem bocznym Duna mógł by przesłać fotki takiego dowodu rej.Nie długo chcę zacząć walkę z zarejestrowaniem zaprzęgu,i bardzo by mi to pomogło.Oczywiście wszystkie dane osobowe,adres,nr. ramy i nr. rej. mogą być zasłonięte,mi chodzi o te wszystkie pozostałe rubryki.
Pozdr.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 21:01    Temat postu: Re: Pannonia+wózek boczny dowód rejestracyjny

michals
Motórzysta
Motórzysta

Fotki nie zrobiłem ale podsyłam dane z dowodu:
D.1 Pannonia
D.2 ---
D.3 TLF250
Adnotacje urzędowe: motocykl z bocznym wózkiem
Rodzaj pojazdu: motocykl
Przeznaczenie: ---
Dopuszczalna ładowność: ---
Największy dopuszczalny nacisk osi: 2,0KN
F.1: ---
F.2: 390kg
F.3:---
G: 180kg
J: ---
K: ---
I: 2
O.1: ---
O.2: ---
P.1 250.00ccm
P.2 ---
P.3: P
Q: ---
S.1: 3
S.2: ---

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 05:05    Temat postu: Re: Pannonia+wózek boczny dowód rejestracyjny

rafał1972
Easy rider
Easy rider

To mi w zupełności wystarczy.Bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź michals.
Pozdr.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 21:12    Temat postu: Re: Pannonia+wózek boczny dowód rejestracyjny

michals
Motórzysta
Motórzysta

Jak moge to pomoge Cool

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Pannonia+wózek boczny dowód rejestracyjny
 Strona 1 z 1