Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » perełka na allegro - Pannonia TLT '57
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pią Kwi 20, 2018 00:11 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 10:28    Temat postu: perełka na allegro - Pannonia TLT '57

toni175
Dawca organów
Dawca organów

http://allegro.pl/panonia-pannonia-tlt-250-1957-kolekcjonerska-i1834223097.html
może ktoś był oglądać na żywo? materiał fajny ale braki poważne: tłumiki i tylna lampka - praktycznie nie do zdobycia...
aha, może stworzyć w dziale sprzedaży osobny wątek na takie właśnie aukcje - żeby był porządek. jest wątek aukcje ale dotyczy prywatnych ofert forumowiczów, przydałby się jeszcze taki na oferty znalezione w necie. potencjalnym kupującym pomożemy zweryfikować kompletność i oryginalność, może ktoś będzie mógł na żywo jechać obejrzeć..

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 15:57    Temat postu: Re: perełka na allegro - Pannonia TLT '57

vikingv
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

A co dokładnie jest nie tak z tą panienką, te tłumiki jakieś nie oryginalne czy co? nie ukrywam ze jestem zainteresowany tą aukcją, ale teraz nie wiem , namieszałeś mi w głowie kolego.
PS
Jestem całkowici zielony jeśli chodzi o Pannonie.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 18:20    Temat postu: Re: perełka na allegro - Pannonia TLT '57

kleryk2
Motórzysta
Motórzysta

hej
w tlt tłumniki były inne, a tylna lampka była mniejsza, podobna jak w M72

Ostatnio zmieniony przez kleryk2 dnia Sob Wrz 24, 2011 18:44, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 03:15    Temat postu: Re: perełka na allegro - Pannonia TLT '57

toni175
Dawca organów
Dawca organów

jeszcze jedno co dopiero teraz zauważyłem - ta Pannonia musiała być juz malowana bo niema żadnego znaczka ani resztek szparunków. do minusów mozna jeszcze zaliczyć spawane kolanka oraz dla ortodoksów brak wskazówki załączonego biegu oraz nieoryginalne gumy kierownicy. plusem napewno jest rocznik i model, charakterystyczny licznik. ktoś o nią bedzie walczył?

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » perełka na allegro - Pannonia TLT '57
 Strona 1 z 1