Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Przyczepka bagażowa od jakiego modelu???
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Sob Sty 20, 2018 10:17 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 16:46    Temat postu: Przyczepka bagażowa od jakiego modelu???

wfm125
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam ostatnio stałem się posiadaczem bardzo okazyjnej przyczepki bagażowej do jakiegoś motocykla starszego. Może ktoś wie dokladnie od jakiego modelu to moze być??? Link: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c4355c6e1b01176d.html Pozdrawiam!!!

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lis 10, 2011 16:59    Temat postu: ,

marjew131
Motórzysta
Motórzysta

Widziałem coś takiego przy Jawie lub Cz, ale czy dokładnie to samo to głowy nie daję. Mam gdzieś to na zdjęciu jak odnajdę to Ci podrzucę.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 19:21    Temat postu: Re: Przyczepka bagażowa od jakiego modelu???

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Wygląda bardzo podobnie do czeskich przyczepek PAV,ale ta trudno powiedzieć.Polskie odpowiedniki to Niewiadów.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Przyczepka bagażowa od jakiego modelu???
 Strona 1 z 1