Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Rama wózka Duna - wymiary, rysunki, szczegóły, mocowanie
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2 Obecny czas to Sob Gru 15, 2018 06:07 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 13:53    Temat postu: Re: Rama wózka Duna - wymiary, rysunki, szczegóły, mocowanie

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

witam, nieco odświeżę temat - mianowicie potrzebuję wymiarów zabezpieczenia stosowanego w wózkach (oznaczonego na rysunku kolorem czerwonym) oraz śruby w którą wchodzi to zabezpieczenie (oznaczoną na żółto).

[img] http://zapodaj.net/f81fdb0d4db71.png.html [/img]

prosił bym o wymiary zabezpieczenia takie jak grubość drutu z którego jest wykonane, wymiary oczka, długość całkowita i długość części po załamaniu,
jeśli chodzi o śrubę to długość całkowita mnie najbardziej interesuje - u siebie mam na tyle krótką że nawet nakrętka kontrująca nie wejdzie.
najchętniej wypożyczył bym od kogoś na tydzień - dwa te elementy za przysłowiową flaszkę Smile w razie czego proszę o info na priv lub zdjęcia tu

jakoś nie mogę wstawić zdjęcia - sorry ;/

Ostatnio zmieniony przez Ruszi dnia Wto Cze 23, 2015 14:02, w całości zmieniany 5 razy

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Rama wózka Duna - wymiary, rysunki, szczegóły, mocowanie
 Strona 2 z 2