Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Rarytasik na Allegro Pannonia TLB
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Obecny czas to Wto Paź 23, 2018 04:49 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Lut 28, 2011 22:17    Temat postu: Re: Rarytasik na Allegro Pannonia TLB

1961TLB
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Z mazowieckiego ,twoja ładniejsza bo ładnie odnowiona ,może wiesz gdzie można dostać tylną lampę ,bez klosza bo klosz mam oryginalny ,i takie paski ozdobne na boczne osłony ?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 02, 2011 17:38    Temat postu: Re: Rarytasik na Allegro Pannonia TLB

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Tamta TLB poszła za 8.600.ale ostateczną cene widział tylko sprzedający.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Mar 02, 2011 19:44    Temat postu: Re: Rarytasik na Allegro Pannonia TLB

iskra2a
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

chyba ze dodałeś do obserwacji to tez widzisz cenę końcową Shocked

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 15:31    Temat postu: Re: Rarytasik na Allegro Pannonia TLB

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Dodałem,nawet licytowałem do 5.500zł,ale niestety nie wygrałem Sad

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 16:45    Temat postu: Re: Rarytasik na Allegro Pannonia TLB

toni175
Dawca organów
Dawca organów

a znasz moze późniejszą historie tego motocykla? ciekawe co z nim się teraz dzieje.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 18:12    Temat postu: Re: Rarytasik na Allegro Pannonia TLB

maciej
Krążownik szosy
Krążownik szosy

No właśnie nie wiem.Ktoś już sie kiedyś pytał na forum o to.Może kiedyś w przyszłości ktoś sie ujawni. Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 21:27    Temat postu: Re: Rarytasik na Allegro Pannonia TLB

cezartapicer
Motórzysta
Motórzysta

Pannonia poszła w okolice Kutna rozmawiałem z gościem który ma tlb i tą z allegro kupił jego kolega tak więc ja naliczyłem w sumie z moją 5 sztuk .Ostatnio dostałem sygnał że ma gość w okolicach lub w krakowie i jest przekonany , że ma jako jedyny w kraju Piotr(może uda mi się nawiazać jakiś kontakt)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 22:18    Temat postu: Re: Rarytasik na Allegro Pannonia TLB

toni175
Dawca organów
Dawca organów

kurde ciekawe kiedy ja się dowiem że ktoś ma jeszcze p10 w PL...cezar ty masz chyba różdżkę na tlb...

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 23:11    Temat postu: Re: Rarytasik na Allegro Pannonia TLB

cezartapicer
Motórzysta
Motórzysta

Kto szuka znajduje

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Maj 27, 2011 10:36    Temat postu: Re: Rarytasik na Allegro Pannonia TLB

Zimor
Motórzysta
Motórzysta

Pannonia TLB znowu na aukcji..
http://allegro.pl/pannoniatlb-panonia-i1633149551.html

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Rarytasik na Allegro Pannonia TLB
 Strona 3 z 3