Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Wycena silnika Pannonia
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pią Kwi 20, 2018 00:05 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 20:25    Temat postu: Wycena silnika Pannonia

piotr8787
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam serdecznie! Mam takie pytanie do znających się w tym temacie - ostatnio całkiem przypadkowo stałem się posiadaczem silnika do Pannoni, po przeczyszczeniu gaźnika, wkręceniu nowej świecy, wymianie oleju, silnik udało mi się uruchomić po wielu latach nieużytkowania. Pracuje całkiem przyzwoicie. Jako że chciałbym ten silnik sprzedać bardzo prosiłbym o podpowiedź jaką cenę mniej więcej mógłbym oczekiwać za taki silnik?
Dziękuję

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 08:13    Temat postu: Re: Wycena silnika Pannonia

fearie
Dawca organów
Dawca organów

Pojęcie, że działa całkiem przyzwoicie jest bardzo względne. Spójrz na olx i daj najniższą aby szybko sprzedać.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 19:31    Temat postu: Re: Wycena silnika Pannonia

robert001
Easy rider
Easy rider

A czy sprawdziłeś jak wchodzą poszczególne biegi?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sie 18, 2016 21:01    Temat postu: Re: Wycena silnika Pannonia

piotr8787
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Niestety nie sprawdziłem, ponieważ nie ma przy nim dźwigni zmiany biegów, ale silnik z tego co mi wiadomo do samego końca był sprawny

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 07:20    Temat postu: Re: Wycena silnika Pannonia

towot
Dawca organów
Dawca organów

Stara śpiewka handlarzy "Panie chodził do samego końca!". To ja zawsze mówię, to weź go Pan odpal teraz. Kiedyś to wszystko chodziło co wyjeżdżało z fabryki, logiczne chyba nie.

Ostatnio zmieniony przez towot dnia Pią Sie 19, 2016 07:21, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sie 19, 2016 17:24    Temat postu: Re: Wycena silnika Pannonia

tlf250
Dawca organów
Dawca organów

na sucho biegi mogą wchodzić ,ale pod obciążeniem lubią wyskakiwać Razz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sie 20, 2016 05:59    Temat postu: Re: Wycena silnika Pannonia

towot
Dawca organów
Dawca organów

Mogę powiedzieć tyle, że ja za silnik do Panny dałem jakiś rok temu 300 zł. Silnik kompletny, ruszający się, ale oczywiście nie odpalany.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sie 20, 2016 20:36    Temat postu: Re: Wycena silnika Pannonia

tlf250
Dawca organów
Dawca organów

no to ja sprzedałem za 280 troszke zniszczony ale odpalający( pochodził z trójkołowca )wiec dziury w deklu i takie tam gwinty na wale zniszczone

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 21:49    Temat postu: Re: Wycena silnika Pannonia

Ruszi
Dawca organów
Dawca organów

Czlowiek sie zarejestrowal na forum WYLACZNIE po to zeby zedrzec z jakiegos frajera ile sie da (bez obrazy dla potencjalnych kupujacych) i zeby mogl spac spokojnie ze nie dalo sie wziac nawet 5zl wiecej a Wy jeszcze sie fatygujecie i mu pomagacie. Gdzie sens gdzie logika? Smile trzeba napisac ze 150zl i moze komus sie przyda Smile bo tak jak mowicie kazdy silnik w sprzedazy chodzil do samego konca - bo prawdopodobnie koniec nastapil w wyniku zatarcia/pekniecia wodzikow/spalenia cewki czy innego kondensatora. I do tego jakie mocne te silniki byly! Kazden jeden Smile

Ostatnio zmieniony przez Ruszi dnia Pon Sie 22, 2016 09:44, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 08:59    Temat postu: Re: Wycena silnika Pannonia

piotr8787
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Dziękuję wszystkim za odpowiedź w tym temacie. Silnik póki co zostanie u mnie, chciałem się tylko dowiedzieć ile taki silnik może być wart, bo nigdy nie miałem żadnej styczności z Pannoniami Smile

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Wycena silnika Pannonia
 Strona 1 z 1