Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Csepel 125 D reanimacja pacjenta rokujacego
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Obecny czas to Pią Maj 25, 2018 15:53 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:25    Temat postu: Re: Csepel 125 D reanimacja pacjenta rokujacego

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Dziękuję za propozycję - juz zrobiłem elektrykę i objechałem taśma parcianą - wygląda nienajgorzej więc na razie podaruje sobie ściąganie , jeździ pali jeść nie woła ale bede pamiętał o twoich zasobach. Miałem się po farbę do szparunków też zgłosić ale zdecydowaliśmy ze robimy 3 motocykle wiec kupiliśmy mała puszeczkę - choc ona jest mega wydajna. Jak ja przechowujesz?
Co do efektu - ciesze sie że tobie się podoba bo twoje wątki przejrzałem po 100-kroć i zawsze chciałem efektem końcowym choc troszkę się zbliżyć do twoich cacuszek.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 11:30    Temat postu: Re: Csepel 125 D reanimacja pacjenta rokujacego

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Bez przesady Embarassed

Kabelki na razie jeszcze mam więc jeśli się zdecydujesz daj znać, coś mi zejdzie do M72 - ale na Csepela powinno starczyć.

Farbę przechowuję w chłodnej piwnicy i co jakiś czas porządnie mieszam puszki. Ale na ich stronie też widziałem, że jest rozpuszczalnik.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Csepel 125 D reanimacja pacjenta rokujacego
 Strona 7 z 7