Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Csepelek-Cukierek 125 D z 1957 roku
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pon Wrz 24, 2018 03:13 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 23:00    Temat postu: Csepelek-Cukierek 125 D z 1957 roku

Pendzik
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Witajcie fani węgierskiej myśli technicznej:-)
Nazywam się Marcin Pendowski, jestem jazzowym muzykiem i fanem motocykli zabytkowych.
Chciałbym przedstawić Wam efekt moich prac nad Cepelkiem 125 D z 1957 roku. Dzięki wszystkim kolegom za pomoc w zdobywaniu części do niego:-)
Ponieważ motocykl jest dosyć popularny, występuje w kolorze czarnym lub czerwonym, pozwoliłem sobie na odrobinę fantazji jeśli chodzi o dobór kolorów. Tu jest link z galerią:
https://www.fotosik.pl/u/pend/album/2486452

pozdrawiam

Marcin Pendowski
Tutaj kilka fotek:

[URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/5ee89767004def2a]
[/URL]

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 23:30    Temat postu: Re: Csepelek-Cukierek 125 D z 1957 roku

MGrzegorz
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam. Ładnie i odważnie. Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 09:04    Temat postu: Re: Csepelek-Cukierek 125 D z 1957 roku

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Ładnie zrobiony motor - kolor odważny choć prawdziwi mężczyźni różu sie nie boją Wink Mam prośbę - możesz mi sprawdzić i policzyć grubości twoich szparunków - błotniki; puszki i na baku oraz przerwę miedzy tymi na baku. Właśnie się zbieram do malowania a u ciebie wygadają ładnie i delikatnie i nie przefajnowanie Rolling Eyes

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 11:10    Temat postu: Re: Csepelek-Cukierek 125 D z 1957 roku

Pendzik
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Haha dziękuję Smile Wieczorem podrzucę Ci info o grubościach tych szparunków. Pozdro

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 21:43    Temat postu: Re: Csepelek-Cukierek 125 D z 1957 roku

towot
Dawca organów
Dawca organów

Widzę kolego, że w świat zabytkowych motocykli wchodzisz z wielkim przytupem! Motoryzacja polsko-węgierska, i bardzo dobrze tak trzymać!
Malowanie fajne, mi też się podoba, poza tymi białymi nakładkami na opony, to już trochę festyniarsko. Ja bym to wywalił. Też miałem kiedyś takie pomysły, ale na szczęście pomysł umarł zanim się przerodził w czyn. Z drugiej strony to Tobie ma się podobać a nie mi.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Csepelek-Cukierek 125 D z 1957 roku
 Strona 1 z 1