Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » I moje motory pokaze
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Sro Cze 20, 2018 21:56 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Wrz 23, 2016 22:56    Temat postu: I moje motory pokaze

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Tak przegladam to forum i widze ze chwalicie sie swoimi maszynami. Pomyslalem czemu nie...po chwili refleksji zauwazylem ze moje inne niz Pannonia, maszyny lekko roznia sie od prezentowanych. Ale co mi tam.

To sa moje sprzety ktore teraz musza dzielic garaz z Pannonia.
Niebieski to BMW K75RT ´91 - przywiozl mnie do niemiec, zrobilem na nim ok 60tys km, w tym momencie ma ok 105tys. Motocykl byl odmalowany przezemnie, kanapa byla robiona przez magika z Wroclawia zwanego Nosfer. Motocykl zostal w ciagu ostatniej zimy uszczelniony i czeka na poskladanie...wlasciwie owiewki tylko zostaly. Zasluzony kapral w garazu. Wozil moj zadek przez wielki kawal europy

Ten srebrny to BMW R1150RT ´02 - moj glowny srodek podrozniczy. Na nim zwiedzam od dwoch lat europe. Choc moc 95KM nie poraza w dzisiejszych czasach, razem z pojemnoscia 1130cm3 potrafi postawic wlosy na zadku. Swietna ochrona przed czynnikami atmosferycznymi razem z wygoda czynia go swietnym pozeraczem km, nie tylko na autostradach.

Trzecim motocyklem w garazu mial byc BMW K1 albo jeden z przedstawicili starszych boxerow jak R100 mystic...ale cholera jasna trafila sie Pannonia i nie mialem wyjscia
Very Happy

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » I moje motory pokaze
 Strona 1 z 1