Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Iż 56 58 r.
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Sob Lip 21, 2018 00:59 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 15:53    Temat postu: Iż 56 58 r.

Patrykoj
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Mój motorek niestety jeszcze nie na chodzie w takim stanie go kupiłem. Obecnie dokupilem parę drobiazgów.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 19:26    Temat postu: Re: Iż 56 58 r.

zigi111111
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Ktoś sporo pracy w niego włożył. Myśle że jak go dokończysz to będzie ci sprawiał dużo radości.
a jak byłem młody i piękny;
Romet ogar
Pannonia
Jawa ts 350

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 19:36    Temat postu: Re: Iż 56 58 r.

blackjack
Motórzysta
Motórzysta

Jak wszedleś w jego posiadanie ? Takie historie są przeważnie bardzo ciekawe . Pozdrawiam

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 19:40    Temat postu: Re: Iż 56 58 r.

Patrykoj
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Jest pomalowany ale silnik do remontu jak znajdę troche czasu to spróbuje go odpalić. Nie ma iskry instalację musze nową zrobić. Niedawno udalo mi się zdobyć gaźnik, osłony gaźnika, boczną nóżkę, dźwignię odprężnika, zmiany biegów, zębatki przednią i tylną, kilka drobiazgów z amortyzatora skrętu i niekąpletny silnik.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 13:21    Temat postu: Re: Iż 56 58 r.

Patrykoj
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Motorek kupiłem parę lat temu całkiem przypadkowo. Przeglądałem naszą miejscową gazetę i było tam ogłoszenie sprzedam Iża 56 pojechałem obejrzeć i kupiłem. Nie przeszkadzało mi to że był bez papierów. Teraz już bym nie kupił bez dokumentów.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Iż 56 58 r.
 Strona 1 z 1