Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » jeszcze jeden nabytek. BMW R-35
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Maj 22, 2018 22:24 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Lis 15, 2008 19:07    Temat postu: jeszcze jeden nabytek. BMW R-35

Ptasiek1981
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Zdjęcia jeszcze przed remontem. w tej chwili motorek rozebrany na części pierwsze. błotniki ramę i baczek przygotowałem do lakierowania, teraz zabieram się za silnik Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 09:43    Temat postu: Re: jeszcze jeden nabytek. BMW R-35

junak
Krążownik szosy
Krążownik szosy

ładny

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 10:00    Temat postu: Re: jeszcze jeden nabytek. BMW R-35

tomek
Moderator
Moderator

no no ladny rarytasik az ciekaw jestem efektow Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 11:08    Temat postu: Re: jeszcze jeden nabytek. BMW R-35

blackjack
Motórzysta
Motórzysta

Po prostu nie mogę uwieżyć , że ktoś jeszcze sprzedaje takie cuda . Gratuluję .

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 14:41    Temat postu: Re: jeszcze jeden nabytek. BMW R-35

Ptasiek1981
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Dzięki! Sprzedają! Smile Tego "osiołka" zakupiłem naprawdę okazyjnie! Smile Na chodzie i z papierami oczywiście Smile Fakt, brakuje mu kilku oryginalnych części ( prądnica, cewka zapożyczona od ruska ) ale z czasem i to się znajdzie Smile)

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lis 26, 2008 08:32    Temat postu: Re: jeszcze jeden nabytek. BMW R-35

grigor
Motórzysta
Motórzysta

piekny motocykl Smile niestety musi pozostać tylko w marzeniach

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » jeszcze jeden nabytek. BMW R-35
 Strona 1 z 1