Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Kasieńka :) + ...
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Sty 18, 2018 18:32 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 14:55    Temat postu: Kasieńka :) + ...

Kociaq
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

No i cóz, wakacje minęły bardzo szybko przy żmudnej pracy w McDonaldzie.... Ale jej efekty materializują się w postaci ciężko zarobionych pieniążków Smile
We wcześniej założonym przeze mnie temacie wspominałam o tym, że mam zamiar kupić Pannonię, lecz moje plany sie trochę zmieniły.... a raczej powróciły no pierwotnych. Pieniądze zarobione przeze mnie i przez mojego chłopaka poszły na kupno K-750 '69.
Aby pochwalić się naszym wspólnym dorobkiem, zamieszczam w tym temacie pare fotek naszej Kaśki Smile

<---Kaśka z profilu
<---Kaśka w innym ujęciu
<---dziura XD
<---no i ja na motorze...

Jak zresztą widać motor wymaga renowacji, ale najważniejsze jest, że kupiliśmy ją stosunkowo tanio i jest na chodzie. Fajnie się na niej jeździ, ale przydałoby się zainwestować również w hamulce ^^''
Niedługo motobazar w Łodzi i wysyłam mojego faceta na małe zakupy Smile
Trochę majsterkowania przy niej nas czeka... ale czyż nie warto? Smile Ach i oczywiście kolor zmieniamy na śliczny zielony mat... Na przyszły sezon będzie odpicowana Wink

No i mój dorobek (za pieniądze chłopaka Razz) sprzed dosłownie kilku godzin. Jawa 350 TS kupiona po znajomości z parkingu komornika za 100 zł bez papierów (targana na sflaczałych kołach przez godzine do domu...). Z zewnątrz nie jest tak źle, jeszcze do końca nie wiemy co kryje się w jej wnętrzu.... Teoretycznie ma wszystko co powinna mieć, niekoniecznie na swoim miejscu, np. akumulator lezy w kartonie na siedzeniu, instalacja... kable sa pourywane, w baku jest gnój, a silnik wydaje nieartykułowane dźwięki.... No ale jak będzie ładniejsza pogoda to się ją dokładniej obejrzy... Najwyżej sprzedamy ją na części i wleci kasa na remont Kachy.
Zamieszczam fotki:

<---profil
<---akumulator...

pzdr![/url]

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 10:40    Temat postu: Re: Kasieńka :) + ...

Sylwek
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Kaśka bardzo ładna, choc rzeczywiście wymaga trochę pracy,marzy mi się tak, ale narazie przez zimę chcę wyremontować swoją pannonie i wózeczek do niej podpiąć, a to pociągnie trochę kasy.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 10:07    Temat postu: fajana, fajna !!!

jakowiec
Krążownik szosy
Krążownik szosy

z ciekawością oglądałem i czytałem posta-akumulator przy jawie jest zabójczy!!! Kaśka jest też super, wszystko da się zrobić-narka.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 20:12    Temat postu: Re: Kasieńka :) + ...

Artur
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Kaśka wysiewista.Powodzenia w remoncie.Jak skończysz wrzuć parę fotek.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 20:28    Temat postu: Re: Kasieńka :) + ...

tomek
Moderator
Moderator

podłanczam sie: naprawde super moto sam chciałbym sobie sprawić jakiegoś ruska ale niebardzo wiem skąd i za co Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 13:11    Temat postu: Re: Kasieńka :) + ...

Szprot(Michał)
Motórzysta
Motórzysta

Super, ja rówineż szukam kasi

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 14:11    Temat postu: Re: Kasieńka :) + ...

stanley
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Kasia to marzenie nie jednego z nas ,sam bylem juz blisko zakupu takiej ale mi auto pokrzyzowalo plany i teraz sie woze krokodylem a jak by ktos chcial cos takiego czy podobnego ruska to dajcie znac na priwa to wam dam namiary na kolesia ktory sie tym zajmuje i zciagnie wam co chcecie

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 11:28    Temat postu: Re: Kasieńka :) + ...

GaCek
Motórzysta
Motórzysta

stanley napisał:
Kasia to marzenie nie jednego z nas

Moje nie Smile moje marzenie to emka. Znaczy już nie jest moim marzeniem Wink
A motorem ładny. ech te ruski.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 16:42    Temat postu: Re: Kasieńka :) + ...

Kociaq
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Dzięki za dobre słówka o mojej Kaśce Wink
Ostatnio kase włożyliśmy w remont, więc z na pierwszy rzut oka z wyglądu nic się nie zmieniła... ale chodzi jak żyleta! ;] Nie straszne jej lasy, bloto i kałuże podmywające cylindry Wink
Zostało już nam tylko kupno kolanek i blacharka kosza oraz błotników (przydałoby sie również kupić nowe gaźniki i akumulator, ale to w odleglejszej przyszłości) no i zabieramy sie za malowanie Smile Napewno nie omieszkam zamieścić jakichś fotek kaśki po odmalowaniu.
A co do Jawy TSki, to właśnie leży w garażu rozłożona na części pierwsze, czeka na zrobienie fotek i sprzedajemy ją w częściach na allegro... Będzie się to dużo bardziej opłacało niż sprzedaż calego motoru bez papierów i tablic.
A co do emki, to oczywiście mi również się marzy... Zrealizuje się jak będzie kasa ;]

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 14:54    Temat postu: Re: Kasieńka :) + ...

gustaw
Dawca organów
Dawca organów

Fajna Kaśka ,jawa też by była fajna po umyciu, ale skoro sprzedajesz na części to mi potrzebne jest: napęd obrotomierza ( dwa plastikowe tryby) i wałek kopniaka, podejcie cenę i sie dogadamy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 19:43    Temat postu: Re: Kasieńka :) + ...

Kociaq
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

hmm, niestety silnik sprzedajemy w całości, a nie na części.
W sumie to napisze o tym w dziale "sprzedam-wymienię"

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Kasieńka :) + ...
 Strona 1 z 1