Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » KOMAR sztywniak 231 1962
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny Obecny czas to Nie Lis 18, 2018 09:28 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 19:01    Temat postu: pomysł

gracjan1013
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Proszę o jakąś porade bo jeszcze tego nie robiłem. Myślę ze to powinno wypalić. Jak wy sądziecie? Odpiszcie jak najszybciej.

PS: Bardzo ładny komarek. Wszystkie szczegóły bez zażutów.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 19:32    Temat postu: Sprzedam komara Sztywniaka

gracjan1013
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Chcę się dowiedzieć czy byłby chętny na zakup odrestaurowanego Komara Sztywniaka. Odpiszcie mi jak najszybciej.

Cześć gracjan

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 19:34    Temat postu: Komar Sztywniak

gracjan1013
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Mam pytanie czy ktoś by chciał kupić odrestaurowanego Komara Sztywniaka. Jeśli byłby ktoś zainteresowany niech napisze.

Cześć Gracjan fan Komara Sztywniaka

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 20:24    Temat postu: .

marjew131
Motórzysta
Motórzysta

Najpierw zrób potem oglądniemy i może będzie ktoś zainteresowany. W ciemno raczej nikt nie kupi kota w worku Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 21:32    Temat postu: Re: KOMAR sztywniak 231 1962

michals
Motórzysta
Motórzysta

Kolego, problem polega na tym że jeśli chcesz zarobić musisz ciąć koszty, co odbija się na jakosci wykonania.
Ostatnio kolega odebrał chromy do komara - koszt 600zł - bez kół, lakierowanie po znajomości 400zł, części do silnika itp. 600zł (nowy wał cylinder łożyska itp.) opony dętki 100zł, osłony gaźnika 60zł, + zakup komara do remontu 800zł - wychodzi ok 2500zł samego wkładu. Jak chcesz zarobić to ktoś musi ci dać ok 3000zł - zarobek marny na czas jaki trzeba poświęcić oraz mała szansa na znalezienie kupca. Większość woli kupić do remontu i mieć przyjemność w odbudowie.

No i przypominam że lakiery w sprayu tak jak i chrom w sprayu to amatorka, tak pomalowanego nikt nie kupi za godziwe pieniądze.

Próbować trzeba, ale najlepiej traktować motocykle jako przyjemność Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 22:24    Temat postu: Re: KOMAR sztywniak 231 1962

kleryk2
Motórzysta
Motórzysta

mi z komarkiem zeszło jakieś 5 miesięcy i nie było łatwo,o części oryginalne do sztywniaka ciężko i w chorych pieniądzach, części, malowanie, piaskowanie i chromy to koszt ok 3k. Włożyłem w niego dużo serca i pracy i gdybym robił to zarobkowo to pewnie by taki nie wyszedł Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 07:13    Temat postu: Komar

gracjan1013
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Powitać komarowiczów!!!

Jest z tym tak, że ja bym to robił z kolegą. Malować sam umiem i silniki robić też więc z tym nie ma problemu. Moge Sztywniaka do remontu kupić już za 400 zł. Powiedzcie ile wyszło by chromaowanie i farba. Śilnik to już sam wiem.

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 11:02    Temat postu: .

marjew131
Motórzysta
Motórzysta

Może poszukasz jakiegoś forum z komarami ?

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 14:30    Temat postu: Re: KOMAR sztywniak 231 1962

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Pewno jakieś dzieciaki, szukają złotego interesu... Na motocyklach zabytkowych można zarobić, lecz trzeba mieć bardzo dużą wiedzę, doświadczenie, park maszynowy i najważniejsze głowę na karku. Wnioskuje z twoich wypowiedzi że za dużo z tych elementów które wypisałem nie posiadasz... Wyremontuj chociażby jeden motocykl i wtedy będziesz wiedział na czym stoisz... Na gdybanie nie ma tutaj za bardzo miejsca

Malować? Farba?- Ty chcesz robić pokój czy LAKIEROWAĆ motocykl LAKIEREM? Tak umiesz Lakierować jak się wypowiadać?

Ostatnio zmieniony przez szary07 dnia Nie Sty 29, 2012 14:32, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 17:16    Temat postu: komar

gracjan1013
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Jak ci coś nie pauje to nie odpowiadaj ortografiku za dwie dychy drewniane. Prosze o gruntowną odpowiedź od kogoś normalnego.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 17:37    Temat postu: Re: KOMAR sztywniak 231 1962

szary07
Dawca organów
Dawca organów

Po pierwsze chyba nie wiesz co to jest choroba ortograficzna... Jak nie wiesz to lepiej nie używaj takich słów.
A po drugie wchodzisz na forum nawet się nie przedstawisz, ani dzień dobry ani pocałuj mnie w dupę...
I żądasz odpowiedzi, GRUNTOWNEJ (jak to napisałeś) odpowiedzi.
Nikt ci takiej informacji nie da, nikt nie jest Prorokiem.
Najlepiej zrób i zobacz sobie czy ci się sprzeda pierwsza sztuka... Czy to takie trudne wpaść na taki pomysł? Zresztą forum nie jest biznesowe ani nie jest pomocą dla kogoś kto chce tylko i wyłącznie zarobić...
proponuje abyś dał sobie spokój z tym forum.

Ostatnio zmieniony przez szary07 dnia Nie Sty 29, 2012 17:39, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 20:22    Temat postu: Re: KOMAR sztywniak 231 1962

TRICK
Motórzysta
Motórzysta

o ja mu odpowiem Wink chromowanie 2 tys., farba kolor pink z duluxa najlepsza, a szpachla z nidy powodzenia i milej pracy Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 21:29    Temat postu: Re: KOMAR sztywniak 231 1962

michals
Motórzysta
Motórzysta

heheh na ubytki lepszy gipsar niż cekol Wink
no i szlifowanie tylko papierem a nie siatką Very Happy

A tak na poważnie to chłopie weź kalkulator do ręki i kawałek kartki, sprawdź jakie są ceny chromowania w necie, materiałów typu lakiery podkłady, cześci zamiennych oraz piaskowanie. Policz, podsumuj dodaj 20% na nieprzewidziane wydatki i przemyśl sprawę, a poza tym my się tu głównie skupiamy na Pannoni chociarz wielu z nas ma tez inne 2 koła.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 12:47    Temat postu: Re: KOMAR sztywniak 231 1962

TRICK
Motórzysta
Motórzysta

A JA JESCZE DODAM
za wszystko inne zaplacisz karta mastercard
DOŚWIADCZENIE ------ BEZCENNE
mozna w motocykl wje.. kupe kasy ale jak sie niema doswiadczenia w renowacji motocykli i dbalosci o detale to i tak mozna to zje... Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 17:33    Temat postu: Re: KOMAR sztywniak 231 1962

szary07
Dawca organów
Dawca organów

ŚWIĘTE SŁOWA...

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » KOMAR sztywniak 231 1962
 Strona 2 z 3