Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » M72 - nierówna walka z ruską techniką!
Cześci do zabytków
 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Obecny czas to Wto Maj 22, 2018 22:19 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 07:01    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

PatiEK
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

O masz!
Toż to faktycznie nierówna walka!
Trzymam kciuki tak czy inaczej.

Ładna kolekcja.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 11:49    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Walka nierówna ale wyniki myślę wysoce zadowalające - okupione pewnie odciskami na rekach, potem i siwizna Smile Co zaglądam do tego wątku to od razu rzucają mi się te wszystkie odlewy w oko oraz ich niesamowita "precyzja". Właśnie skończyłem czytać książkę Tomasza Szczerbickiego - "Motocykle w PRL; rzecz o motoryzacji i nie tylko" i po tej lekturze jakoś łatwiej mi spojrzeć na te odlewy i ich jakość. Dostęp do materiałów w tamtych czasach, parku maszynowego był utrudniony a co dopiero gdy dochodziła do tego rosyjska myśl technologiczna oraz zupełny brak materiałów oraz kultury produkcji. To wszystko tym bardziej każe nam się pokłonić przed tobą - nierówna walka ale wynik cieszy nasze oczy. Na forach amerykańskich w tym miejscu pojawiła by się emotikona kolesia zajadającego popcorn i oglądającego watek - taka sobie wyobraź i czekamy na kolejne relacje Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 20:25    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

Artur
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

Ruskie dobre to są tylko pierogi Very Happy wiem coś o tym Cool jeżdżę Dnieprem MT9

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 22:01    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Skrzynia w zbliżeniu

Brakuje kilka drobiazgów - ale to już przypomina skrzynię a nie kupę ruskiego złomu Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 22:24    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

A tak to wyglądało tuż przed złożeniem:

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 22:26    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

A tak wyglądał dyfer po ukończonej walce z dystansowaniem Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 22:29    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Widac ze sie kiedys nikt nie pier*** w tancu, odlewy przypominaja wiezyczke strzelnisza z T-34 Very Happy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 22:33    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Prawda - dzisiaj dzieci w piaskownicy lepsze babki robią Smile

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 12:05    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

PatiEK
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

I tak dobrze że słoje nie są widoczne w odlewach...
Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 02:10    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Trochę pobawiłem się z elektryką....

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Maj 01, 2017 20:42    Temat postu: Re: M72 - nierówna walka z ruską techniką!

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Он вышел очень хорошо. Czas chyba sobie bukwy z podstawówki przypomnieć a wracając do tematu - raz jeszcze bardzo ładnie wyszło i nie zdzielano tego w CCCP Laughing

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » M72 - nierówna walka z ruską techniką!
 Strona 7 z 7