Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » MZ ETZ 150, WFM M06, Jawa 350TS
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Czw Sty 18, 2018 18:37 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 19:53    Temat postu: MZ ETZ 150, WFM M06, Jawa 350TS

wfm125
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam koledzy przedstawiam wam moje motocykle i ich historie, z góry dzięki za obejrzenie filmiku. Pozdrawiam Fanów Wesoly

http://www.youtube.com/watch?v=FujoIomZvMA

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 22:14    Temat postu: Re: MZ ETZ 150, WFM M06, Jawa 350TS

rafał1972
Easy rider
Easy rider

No od razu widać że masz zapał i serce do motocykli Laughing Mi tam najbardziej podoba się ta "czarna strzała",z lat 50-tych,ale ani ETZ-cie ani JAWIE nic nie brakuje,choć jak dla mnie to Jawa wygląda trochę za "ponuro",może pokusił byś się o jakieś szparuneczki czy coś w tym stylu (ale to tylko moje prywatne zdanie),odemnie i tak wielki szacun za pomysł,cierpliwość i wytrwałość Wink

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 21:18    Temat postu: Re: MZ ETZ 150, WFM M06, Jawa 350TS

Tomal
Motórzysta
Motórzysta

Tak trzymaj! Cool

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » MZ ETZ 150, WFM M06, Jawa 350TS
 Strona 1 z 1