Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » PANNONIA 250 TLF DE LUXE 1961r.
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Pon Wrz 24, 2018 03:12 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 12:01    Temat postu: PANNONIA 250 TLF DE LUXE 1961r.

Rafi1355
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Witam wszystkich posiadaczy Pannoni!!!
Pannonie dostałem od kolegi,Po tzw "wiejskim tuningu"
( Very Happy )była wymalowana pędzlem na niebiesko,a całe felgi na żółto!!!!!!!Silnik pracował kiepsko ,a biegów nie było.Mam zamiłowanie do starych motocykli,więc postanowiłem ją(w ramach moich możliwości)odnowić i przywrócić jak najbardziej oryginalny wygląd.I tak rozebrałem ją w starej szopie na drobne części i zacząłem odnawiać.Zajęło mi to prawie dwa lata,ze względu na możliwości finansowe i dostępność części.Odzyskanie dokumentów też nie było łatwe,ale po długich przepychaniach w urzędach załatwiłem.I tak już od 1999r jestem posiadaczem Pannoni sprawnej w 100% i zarejestrowanej.Teraz w okresie letnim ciesze się przyjemna jazdą na starym,ale dobrze pracującym motorze!!! Very Happy Very Happy Very Happy

[/b]

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 16:22    Temat postu: Re: PANNONIA 250 TLF DE LUXE 1961r.

Szprot(Michał)
Motórzysta
Motórzysta

Kolejny fajny motor, bardzo mi sie podoba

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pon Cze 23, 2008 20:39    Temat postu: Re: PANNONIA 250 TLF DE LUXE 1961r.

Bercik
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

ten licznik to jest bajka Laughing szkoda ze moj
nie dziala

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 23:21    Temat postu: Re: PANNONIA 250 TLF DE LUXE 1961r.

Daniel79
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Rafi 2 lata to nic - zrobiłeś coś wspaniałego wielki szacunek za wytrwałos ja teraz remontuje swoja Pannonie - pozdrawiam Daniel

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » PANNONIA 250 TLF DE LUXE 1961r.
 Strona 1 z 1