Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Prawie jak... SHL
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Sob Lip 21, 2018 01:04 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 08:34    Temat postu: Prawie jak... SHL

Ropa-25
Motórzysta
Motórzysta

Witam w tym poscie chciałem sie pochwalic ostatnia zdobyczą. A mianowicie SHL-ką M11, a reczej tym co z niej zostało. Leżała u sąsiada w stodole, stan jaki jest kazdy widz Smile I tu moje pytanie czy warto kompletowac to czy wyczyscic i sprzedac??? Blachy w strasznie złym stanie nie sa tylni błotni toche wgnieciony rdza powieszchniowa bez wrzerów nie liczac amortyzatorów... Wydaje mi sie ze czesc nie sa tak strasznie drogie nie liczac silnika. A zawsze podobały mi sie SHL Wiec co byscie zrobil???

Pozdr. Mateusz

WSK M06 B3 rocznik 75.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 11:51    Temat postu: Re: Prawie jak... SHL

Szprot(Michał)
Motórzysta
Motórzysta

ja bym ja odremontowal zawsze chcialem mieć SHL, ale nigdy nic ciekawgo nie bylo, jak uda ci sie wmiare tanio kupić silnik S-32 to reszta pujdzie juz z górki, od tego motru jest duza dostepnosc częsci a shlki śa naprwade bardzo fajne.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 12:23    Temat postu: Re: Prawie jak... SHL

tomek
Moderator
Moderator

kompletowac z poszczegolnych czesci odradzam kup dawce teniej bedzie, mysle ze warto ja robic shl jest swietnym motorem sam mam i tez chce ja zrobic jak bedzie kasa kumpel zrobil i naprawde wyglada pieknie Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 13:15    Temat postu: Re: Prawie jak... SHL

Ropa-25
Motórzysta
Motórzysta

troche szkoda ze nie ma papierów ale pomyśle moze powoli ja odbuduje narazie konicze remont WSK-ki M06 Z2
WSK M06 B3 rocznik 75.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 22:41    Temat postu: Re: Prawie jak... SHL

SławekS
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

obecnie mam "na stanie" 3 shl i tak z czystej praktyki skoro nie masz dokumentów na tą ramę to zapomnij o remoncie bo gra nie warta zachodu albo spróbuj choć ustalić pierwszego właściciela (podejrzewam że to k właściciel szopy Smile) jeśli tak spisz z nim umowę kupna-sprzedaży potem wystarczy przejść się do wydziału komunikacji poprosić o wydanie duplikatu dowodu rejestracyjnego (wydadzą go tylko właścicielowi na którego był zarejestrowany motor) (17 zł) i już masz dowód ramę i umowę.
p.s. Masz monery rejestracyjne (na błotniku) jak ładnie poprosisz to panie w wydziale komunikacji powiedzą ci kto był właścicielem (oficjalnie nie mogą bo ustawa o ochronie danych osobowych nie pozwala)

Złom na części można kopić za 150-250 zł kupując po kawałku za sam silnik zapłacisz 100-200 zł.

p.s.2.
jeśli zrezygnujesz z remontu z chęcią kupiłbym oba błotniki o ile nie są pospawane, połamane itp Smile

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Prawie jak... SHL
 Strona 1 z 1