Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Maj 22, 2018 22:02 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 23:05    Temat postu: Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Ilość złomu w garażu musi się zgadzać - skoro jeden na ostatniej prostej to czas zacząc studiować następny przypadek. Zostajemy dalej w wytworach bloku wschodniego - czyli z Wegier przenosimy sie do NRD miejscowość SUHL. Kolejny pacjent geriatryczny tym razem Simosn Awo Sport - rocznik 1961. Pacjent dychawiczny ale rokujący ....

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 23:34    Temat postu: Re: Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Długo oczywiście w całości nie wytrzymał czyli paliwo pod świece - zagadał i zaraz potem trafił na stół reanimacyjny. Obecnie wypiaskowany jest u lakiernika na podkładzie a silnik w rozebrany do dalszej ekspertyzy.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 23:36    Temat postu: Re: Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Silnik na stole reanimacyjnym Laughing

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 23:39    Temat postu: Re: Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Gaźnik tym razem wysłałem do Puszczykowa do regeneracji - zdam relacje jak wróci z .... http://reges.home.pl/autoinstalator/wordpress12/

Ostatnio zmieniony przez Mari dnia Czw Sty 04, 2018 23:41, w całości zmieniany 2 razy

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 16:15    Temat postu: Re: Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)

tlf250
Dawca organów
Dawca organów

zapowiada sie ciekawie POWODZENIA
Zawsze mi sie marzył Avo fajne maszyny troszke inna konstrukcja i myśl technologiczna

Ostatnio zmieniony przez tlf250 dnia Pią Sty 05, 2018 16:19, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 16:46    Temat postu: Re: Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)

Marcello
Motocyklowy globtroper
Motocyklowy globtroper

Fajny temat. Zazdroszczę bo ja znowu w ruski szajs się wpakowałem:)
Myśl techniczna z BMW...

Ostatnio zmieniony przez Marcello dnia Sob Sty 06, 2018 16:53, w całości zmieniany 1 raz

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 18:20    Temat postu: Re: Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Myśl techniczna o niebo wyższa i już nawet rozbiórka była mniej problematyczna. Decyzja o zakupie takiego sprzętu zapadła po tym jak doszło do mnie ze cena restauracji będzie bardzo podobna do ceny zrobienia Pannoni. Jednego Węgra mam a na drugiego kiedyś przyjdzie czas ...
A na razie dla potomnych szparunek ściągnięty z oryginalnych elementów.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 22:29    Temat postu: Re: Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)

MGrzegorz
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

No świetny jest,a gdzie drugi z lawetki? Stół reanimacyjny chyba z ikea za 20pln nie wiele posłuży. Wiem z doświadczenia Rolling Eyes

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 23:10    Temat postu: Re: Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)

Mari
Krążownik szosy
Krążownik szosy

Drugi z lawetki u kolegi Wink Robimy dwa za jednym razem żeby się w garażowych pracach wesprzeć i motywować do działania - jak na razie działa bo prace posuwają się dość szybko ... Co do stolika to pozostałość po zmianach w pokojach dziecięcych na biurka wiec jak nie posłuży długo to bedę miał wiecej miejsca w garażu na złomy Laughing

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Mój motocykl » Simson AWO Sport 1961 czyli reanimacja kolejnego pacjenta :)
 Strona 1 z 1