Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Panonnia de luxe z 1959 roku.
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Sro Lip 08, 2020 04:46 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 22:53    Temat postu: Panonnia de luxe z 1959 roku.

Kuba z lasu
Polny popierdalacz
Polny popierdalacz

Cześć. Jak już pisałem w pierwszym poście zajmuję się przedwojennymi motocyklami, a w szczególności BMW. Moja znajoma chce odsprzedać mi Pannonie z 1959 roku. Na tabliczce jest oznaczenie de luxe. Jest u nich w rodzinie od nowości. Natomiast zastanawia mnie czy w tym roczniku de lux był zbiornik paliwa z korkiem po prawej stronie i aluminiowym (chyba) paskiem idącym środkiem wzdłuż baku? Postanowiłem kupić i taki motocykl i spiąć z wózkiem duna, bo bardzo mi się podoba taki zestaw. Natomiast nie chciałbym kupić na dzień dobry jakiegoś ulepa z różnych roczników. Z góry dziękuje za informację.

TOP   BOTTOM
PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 23:25    Temat postu: Re: Panonnia de luxe z 1959 roku.

Zembron
Dawca organów
Dawca organów

Moglo sie to zdarzyc. Tak ozdobiona bla wersja eksportowa. Bardzo rzadka w tym momencie.

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » Panonnia de luxe z 1959 roku.
 Strona 1 z 1