Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna Pannonia - motocykle zabytkowe
.::forum poświęcone motocyklowi Pannonia i innym motocyklom zabytkowym::.

PannoniaPannonia   Mapa PannoniMapa   AlbumAlbum   DownloadsDownloads  UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   FAQFAQ   SzukajSzukaj  
AukcjeAukcje   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj   RejestracjaRejestracja 

Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » moja historia z mótorami
Cześci do zabytków
  Obecny czas to Wto Gru 11, 2018 21:58 

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon Mar 19, 2007 08:55    Temat postu: moja historia z mótorami

misiomz
Osiedlowy kamikadze
Osiedlowy kamikadze

a więc zaczeło się to wszystko, gdy na koniec 4 klasy dostałem od brata jawke 50, kilka lat później zalana przez powódź, bo nie było czasu jej schować. w 3 klasie gimnazjum chciałem ją sprzedać, ale sie popsuła(na szczęscie) więc zrobiliśmy remoncik, zarejestrowałem sprzęta i tak oto zaczeły sie moje podróże moptocyklowe:)

póxniej kiedyś to jak był u mojego taty na warsztacie jakiś ktoś zaproponował mi kupno jeszcze jednej jawki, w stanie miernym, więc bez zastanowienia pojechałem i kupiłem całą jawke plus drugą niekompletną w częsciach. mając jakiś mały budżecik i wielkie chęci zabrałem sie za maszyne i po jakimś czasie wyglądała ona tak:

nadszedł czas 18stki, i mając fundusze poszedłem na prafko ab. w międzyczasie przypałętała sie wska (kolejny gościu mi zaproponował) którą kupiłem za 100zł z papierami, na chodzi i w ładnym stanie

która w czasie kursu zamieniłem na mz etz 250 z dopłata 200złSmile która wyglądała mniej więcej tak:

w moją mztke dużo serca i pieniędzy włożyłem, kupiłem przednie zawieszenie z tarczówką, oryginalne kuferki plus centralny, obrotomierz i wiele innych, jeździłem nią naprawde duużo (7tys w jednym sezonie), aż do czasu jak ją skatowałem pod wpływem alk na zlocie- strzelałem sobie z tłumika. wyremontowałem moją ukochaną, silnik przerobiłem na 301ccm, pomalowałem i sprzedałem. kupiłem samochód , aby po 2 tyg wymienić go na suke
w międzyczasie trafiły sie zwłoki pannoni kupione za 50 zł
i wtedy to zrodziła sie myśl skompletowania i zrobienia całej pannoni. hmm, kosztowało mnie to jush ok 1150 zł, mam 3 ramy, 5 baków, kilka czach lamp, 2 silniki i wiele innych, aby dowiedziec sie że w wiosce o 7km od mojej miejscowości jest panonia, i kupić ją za 350 zł, kompletną, z nowym lakierkierm i na chodzie. dobra, serwer wysiadł coś, wioęc reszte dopisze w międzyczasie:) p[ozdrawiam misiomz

TOP   BOTTOM
 Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
 Forum Pannonia - motocykle zabytkowe Strona Główna » Inne » moja historia z mótorami
 Strona 1 z 1